Onko minkäänlaisia havaintoja ko. hotellista. Sijainti tuntuisi hyvältä. Huoneet, aamiainen, allasalue ? Olemme 50 . Matka marraskuussa.
Karon Sea Sands
sinnekkö ?
2922
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olimme vuosi sitten ko hotellissa. Ystävällinen palvelu ja siistit huoneet. Parempi kuin kolme tähteä. Uima-altaalla niukasti tuoleja ja suomalaiset eläkeläiset varasivat parhaat paikat jo aamukuudelta. Lisäksi häiriötä aiheuttivat suomalaiset votkaturistit, jotka metelöivät kuin konsanaan Lenigradin aikaan. Muuten itse hotellista en keksi mitään kielteistä. Sijaintikin oli hyvä samoin ruoka. Voin suositella.
Sea Sands on hyvä hotelli, voisin ajatella meneväni toisenkin kerran. Aamupalakin oli niin runsas, että kolmessa viikossa ei edes kerinny kyllästyttään. Totta, että altaan tuolit varattiin aikaisin, mutta aina sieltä tilaa löytyi ja sitäpaitsi rantsuun ei ole kuin tien ylitys ja kauppa oli heti kulmassa, josta käytiin tankkaamassa rannalle evästä ja juomista. Huoneet oli oikein siistit. Hotelliltä lähdettäessä on heti hyvä hierontapaikka ennen rantatietä.