Missä HNL:n parhaat myyjät

Ite oon ainakin saanut Jyrängön Siwassa aina niin hyvää palvelua ETTÄ. Ne on niin Suloisia ne kassaneiditkin siellä.
101788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

itseään?

Yleisesti ottaen hyvää palvelua saa Heinolassa monessakin paikassa. Huonoa palvelua saa Heinolan rautakaupoissa, tai sai ainakin ennen.

Äänestä
  • Kannattaa käydä Robbarissa työkaluostoksilla.:) Varsinkin se yks Satu on melkein koko firman paras myyjä ihan oikeesti. On ihan liian aliarvostettu, vaikka varmaan myy eniten tavaraa siellä. Se on muutenkin tosi persoonallinen tyyppi.

    Äänestä

  • No kävipä mulle 14.päivänä sillä tavalla että avaimet jäi sisälle kun kävin terassilla röökillä. Olin ihan puolipukeissa ja ttu lunta sato taivaalta... Sain Siwasta soittaa et pääsin kotiin ja siellä odotellessa laittoivat vielä eteiseen lämmöt päälle.:) Meikä oli ihan jäässä. KIITOS VIELÄ kerran!

    Äänestä

olen todellakin erimieltä.itse boikotoin kaikkia hlan ruokakauppoja koska todella huono palvelu.onneksi tuli abc siellä hyvä käydä.

Äänestä
  • siel yhes toises huono ja hidas.
    siel vähän etelämpänä siis

    Äänestä

siitä ei palvelu parane, kiitokset.

Äänestä
  • Mainosta vaa ittees hehheh

    Äänestä

  • joooooooooooooooooooooooo kirjoitti:

    Mainosta vaa ittees hehheh

    tylyä palvelua, ainakin tiskillä.

    Kerran menin muutoskatsastamaan autoa (moottorinvaihto), niin se nainen siinä tiskillä sanoi että siihen ei leimaa tule saamaan, ja vihjaili että kilvet voi jättää hänelle maksua vastaan. Moottorinvaihto ei ollut milään tavalla erikoinen, vaan niitä on tehty Suomessa varmaan satoja, ellei tuhansia kys. automerkkiin. Vihjailin virkailijalle, ettei hän ehkä ole se joka päättää, onko autoni lainvoimainen... Meinas ottaa hepulit.

    En siis toisaalta kyllä tiedä, onko kus. nainen katsastusinssi.

    Sen sijaan Kirkonkylän konttorilla on palvelu parantunut viimeisen 10 vuoden sisään, ei sekään nyt asiakaspalvelua parhaimmillaan ole, muttei sinne enää vi*u*a mennäkään.

    Äänestä

Japgjdmjtj

Äänestä

Gjadm

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


cultasydän kirjoitti:

Ite oon ainakin saanut Jyrängön Siwassa aina niin hyvää palvelua ETTÄ. Ne on niin Suloisia ne kassaneiditkin siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu