Olisko täällä kenelläkään kokemuksia 98-01 puolikkaista hondista? olen kuullut että 2000 vuotiset CR:ät on kuulemma paljon parempia mitä ensimmäiset alupalkkiset hondat oli? vai huomaako tavallinen harrastelija niissä mitään eroa?
Honda CR 250
Crossari
31476
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kyllä ne 2000 mallista ylöspäin olevat palkkirungot on parempia,mut kaikki muu onkin sitten "vanhaa"hondaa"...osta KTM 250sx niin säästyt monilta itkuilta.
mulla oli aikoinaan toi -99 ja se on helvetin huono ajettava silloin harvoin kun sillä pääsi ajamaan koska jatkuvasti oli joku paikka paskana.
mul on 250 honda ja ajan jäärataa niinku harraste mielessä. eka honda oli -99 sen takaiskari on heikko, ostettiin siihen tais olla kaks kertaa uus iskari. nyt mul on -02 ja pelaa ihan täysil. jos meinaat ostaa niin suosittelen -01 tai -02