Honda CR 250

Olisko täällä kenelläkään kokemuksia 98-01 puolikkaista hondista? olen kuullut että 2000 vuotiset CR:ät on kuulemma paljon parempia mitä ensimmäiset alupalkkiset hondat oli? vai huomaako tavallinen harrastelija niissä mitään eroa?
31476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä ne 2000 mallista ylöspäin olevat palkkirungot on parempia,mut kaikki muu onkin sitten "vanhaa"hondaa"...osta KTM 250sx niin säästyt monilta itkuilta.

Äänestä
  • mulla oli aikoinaan toi -99 ja se on helvetin huono ajettava silloin harvoin kun sillä pääsi ajamaan koska jatkuvasti oli joku paikka paskana.

    Äänestä

mul on 250 honda ja ajan jäärataa niinku harraste mielessä. eka honda oli -99 sen takaiskari on heikko, ostettiin siihen tais olla kaks kertaa uus iskari. nyt mul on -02 ja pelaa ihan täysil. jos meinaat ostaa niin suosittelen -01 tai -02

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Crossari kirjoitti:

Olisko täällä kenelläkään kokemuksia 98-01 puolikkaista hondista? olen kuullut että 2000 vuotiset CR:ät on kuulemma paljon parempia mitä ensimmäiset alupalkkiset hondat oli? vai huomaako tavallinen harrastelija niissä mitään eroa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu