tänne palstalle nimelläsi mitään K(mies). Erotan myös todellisuuden ja kuvitellun, tämä on vaan keino purkaa omia ajatuksia :) En ajattele siis todellisuudessa niin miten kirjoitan tänne. Toivon hyvää kesän odotusta sinulle :)
En ole
kirjoittanut sinusta
8569
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kun joskus keskustellaan, näytän ne sinulle, ja kysyn: oletko kirjoittanut nämä? Ja jos vastaat, että olet=Häviä maailmastani!
laulamaan ja minulle niitä tuomaan :) En ole!
usko! Olet ne kirjoittanut ja piste! HYVÄSTI!
mutta nimellä en ole kirjoittanut ja pelkästään rakkaudella. Sivusta tämä. Hauskaa olisi varmaan hänestäkin nähdä (kuten minustakin) mitä luulet hänen viesteiksi (ja mitä hän luulisi minun).
mutten nimellä enkä edes alkukirjaimella. Enkä usko, että K koskaan pyytäisi minua häipymään. Hän ymmärtää hupsuja naisia.
reiluuden nimissä, kun miehenkin eka kirjaimen paljastit..
Mitä hemmettiä sä mua vainoat.
Juorua nyt vaan taas mun muijalle, ja laita mun syyksi taas, jos sä saat siitä jotain ihme nautintoa!
NIIN lätkässä muhun, etten halua pahoittaa sun mieltä, joten jätän tämän vain tänne. Musta et saa mitään irti reealielämässä.