Hei

onko kellekkään ilmaantunut raskausoireina rintoihin näkyviin verisuonia? eilen huomasin itselläni ja on niitä edelleenkin..muutama sinertävä viiru.kuukautiset pitäis alkaa vk loppuna,mutta selkäkipua,mahan vihlontaa,tissit lievästi kipeät...kertoilkaahan.kiitoksia!
5401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ilmestynyt. mutta myös kuukautisten aikaan.

Äänestä
  • ok.mutta minulla ei ole ennen minkäänlaisia viiruja ilmaantunut,ei edes kuukautisten aikana.mutta kiitoksia.

    Äänestä

raskaudesta just tollasia näkyviä suonia rintoihin ja kokoakin on kasvaneet ihan hyvin.

että mahdollista on.

plussatuulia! joko oot testannu?? onko menkat myöhässä?? oireethan viittaa raskauteen ; )

Äänestä
  • en ole vielä testiä tehnyt,kuukautiset pitäis alkaa lauantaina...tietysti toivon kovasti että eivät ala!!tänään oli tossa aamupäivällä oksettava olo,mutta meni sitten ohi,´mahassa ollut vihlasuja...voi miten me toivomme että nyt olis tärpännyt!!

    Äänestä

  • essi.,ap. kirjoitti:

    en ole vielä testiä tehnyt,kuukautiset pitäis alkaa lauantaina...tietysti toivon kovasti että eivät ala!!tänään oli tossa aamupäivällä oksettava olo,mutta meni sitten ohi,´mahassa ollut vihlasuja...voi miten me toivomme että nyt olis tärpännyt!!

    noniin ,kuukautiset alkoi ja olo on äärimmäisen surullinen.tuntuu pahalta!! itketty on. täytyy vaan kerätä taas itseni kokoon ja kyllä se kait siitä taas ....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


essi kirjoitti:

onko kellekkään ilmaantunut raskausoireina rintoihin näkyviin verisuonia? eilen huomasin itselläni ja on niitä edelleenkin..muutama sinertävä viiru.kuukautiset pitäis alkaa vk loppuna,mutta selkäkipua,mahan vihlontaa,tissit lievästi kipeät...kertoilkaahan.kiitoksia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu