Multi Wagon infoa italkonilla!

Italkon on saanut näköjään Multi Wagonin mallikohtaiset sivut valmiiksi: http://www.italkon.fi/fiat/multiwagon.html

Oli kyllä erittäin kiva auto tuo Multi Wagon kun kävin koeajamassa, Mareaan verrattuna kehitystä on tapahtunut paljon.
51277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Varustelu oli hieman vähentynyt. Luistonestoa ja pari muuta asiaa ei 100-mallissa ole. Muuten kyllä ihan kivasti varusteita, mutta pari tonnia päälle niin saa jo ihan merkkiauton.

Äänestä
  • yhtä hyvää kuin MW!

    Äänestä

  • Kyllä mulle riittää se merkki mikä lukee Ferrarin keulalla F1:ssä eikä siitä tarvitse maksaa lisämaksuja

    Äänestä

  • hahah, vai että merkkiauton. No vaikka pikku pösön tai skoda. Tai miten olis rellu tai ford, tunettuja laatuautoja!

    No se harmaa tojota on kyllä varmaan laadukkaasti tehty, muusta en sitten tiedä.

    Äänestä

  • saa farkkumesen noi halvalla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


antti kirjoitti:

Italkon on saanut näköjään Multi Wagonin mallikohtaiset sivut valmiiksi: http://www.italkon.fi/fiat/multiwagon.html

Oli kyllä erittäin kiva auto tuo Multi Wagon kun kävin koeajamassa, Mareaan verrattuna kehitystä on tapahtunut paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu