auto maalattu jokunen vuos sitte violetiks, keulaa on tiputettu jonkuu verra. On ollu rekisterissä viimeks 1992 ja paperit on kyllä ok. kone on rengastettu kans sillo muutama vuos sitte millo maalattukki ja laakereita vaihdeltu. jotai säätöhäikkää koneessa (kaasari), ei oo ollu aikaa eikä kyl oikee innostustakaa laitella et ei oikei toimi. myydään nyt pihan perältä pois tieltä.
mukaan renkaita vanteineen ym muuta tilpehööriä autoon.
hp.300euroa/tarjouksia kuunnellaan. vaihdossa en ota mitää. auto imatralla.
puh. 0400-735893
email. [email protected]
kuvia:
http://kotisivu.mtv3.fi/antti_pullinen/page3.html
sen verran kuvat valehtelee että nyt on paikallaan hyvät kromipuskurit.
tästä osta nyt hieno saabbiprojekti itelles
Myydään Saab 96
Antti
2
184
Vastaukset
- sepe
otas ny hemppa pari nollaa pois hinnasta..itse meen hakee huomenna vm-80 jolla aj 60tkm viimeiset 7v tallissa h.0e et sillai
- 2x96
Eihän 300€ edes ole paha hinta, jos ei ole ruostetta. Sitäpaitsi '80-mallinen kajakki on aika useasti laho.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33666SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933589Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283320Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713291Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202166Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251758- 311496
- 321451
- 861345
- 151303