Tanja näkee nälkää!!

--Minä en vain ollut ehtinyt syödä, minulla oli hirveä nälkä--

Vanha sanonta kuuluu: Nälkä lähtee naimalla!


http://www.iltalehti.fi/viihde/200804167528019_vi.shtml
2344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Syömishäiriö Tanjalla on, välillä lopettaa syömisen kokonaan, sitten ollaan taas viikkotolkulla sairaslomalla, tiputuksessa, masu pipinä. Yrittääkö se ennätystä miten pitkään voi olla syömättä? Nyt on menossa kenttäkoe, miten tupakan avulla voi olla syömättä.

Äänestä
  • Tupakkaa tyhjään mahaan, sehän alkaa vaan pyörryttää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oioioi kirjoitti:

--Minä en vain ollut ehtinyt syödä, minulla oli hirveä nälkä--

Vanha sanonta kuuluu: Nälkä lähtee naimalla!


http://www.iltalehti.fi/viihde/200804167528019_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu