Ristiinan miehet

Moi vaan..
Onks Ristiinassa ns.kunnon miehiä..Mä yritin joku aika sit seukata erään kans mut se mokoma ei ollu koskaan tosissaa..Liekö enää ees siellä..
81829
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mutta kaikki taitaa olla vaan varattuja

Äänestä
  • Niin..
    Just.No enpä tiiä onks tää mun ex nyttemmin sit varattu..Varmaan tuntee sen siellä jokainen.

    Äänestä

  • Kyllä siellä on oivallisia miehiä ja hauskojakin vielä. Jos ei nyt puhuta niistä normaaleista mätisäkeistä tai rantojenmiehistä.

    Äänestä

...siellä sitten kunnon naisia....kiitos samoin takaperin

Äänestä

Sataman valoista tai pökkäristä et meitä löydä.

Äänestä
  • Monta vuotta odoteltuani tulin siihen tulokseen että täytyy lähteä Pökkäänlahtea edemmäs kalaan.
    Ja sainkin ongittua oikein hyvän vonkaleen.
    Sitten palattiin yhdessä Ristiinaan takaisin.
    No elämä on....

    Äänestä

  • naista Ristiinasta kirjoitti:

    Monta vuotta odoteltuani tulin siihen tulokseen että täytyy lähteä Pökkäänlahtea edemmäs kalaan.
    Ja sainkin ongittua oikein hyvän vonkaleen.
    Sitten palattiin yhdessä Ristiinaan takaisin.
    No elämä on....

    puolellako käväisit?

    Äänestä

  • Louhiveden kirjoitti:

    puolellako käväisit?

    Kirkonvarkauden sillan kaupungin puoleisella laidalla =)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kokemusta on kirjoitti:

Moi vaan..
Onks Ristiinassa ns.kunnon miehiä..Mä yritin joku aika sit seukata erään kans mut se mokoma ei ollu koskaan tosissaa..Liekö enää ees siellä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu