Missä palaa?

meni pari paloautoa? Joku käryttänyt päreensä ja sukkansako?
61750
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on talo tulessa. Sinne ne paloautot menneet on.

Äänestä
  • VPK:Kin on sielä, mutta kenen kämppä tarkalleen palaa. A.F:n kö?

    Äänestä

www.tilannehuone.fi

Äänestä
  • VÄLILLÄKÖ PALAA?

    Äänestä

  • HOVINSAARI kirjoitti:

    VÄLILLÄKÖ PALAA?

    Kymensanomat.

    Äänestä

  • HOVINSAARI kirjoitti:

    VÄLILLÄKÖ PALAA?

    Ei vaan karhuvuoressa.Ja sekin alkaa olla jo ohi kun näyttää paloautot lähtevän menee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hovarille päin kirjoitti:

meni pari paloautoa? Joku käryttänyt päreensä ja sukkansako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu