USKOKAA TAI ÄLKÄÄ

jasper pääkkönen on mun pikku serkku. mä sain itekki tiätää vähän aikaa sitten.ja jasper ite ei tiädä että se on mun pikku serkku.TODELLA OUTOO EIKÖS huom:en oo julkis ONNEKS=)
5755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ketä kiinnostaa????

Äänestä

Jasper Pääkkönen on kaikkien pikkuserkkujensa pikkuserkku!

Äänestä

Isäni isä kävi huhupuheiden mukaan kalassa samalla järvellä kuin Urho Kekkonen!

Äänestä

ja olen serkku

Äänestä

No me ollaan kaikki älkynkälkynnen asteen serkkuja jollekin julkkikselle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maaret90 kirjoitti:

jasper pääkkönen on mun pikku serkku. mä sain itekki tiätää vähän aikaa sitten.ja jasper ite ei tiädä että se on mun pikku serkku.TODELLA OUTOO EIKÖS huom:en oo julkis ONNEKS=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu