huoh...

kaksostyttö

ei neitsyt miehessä nyt noin paljoo vikoja oo mitä oon täällä lukenu ku porukka on kirjotellu.pitää
muistaa että jokainen ihminen omistaa silti oman luonteensa ilman että horoskooppi merkkejä tuijottaa, joten jos joku epäröi suhteen aloittamista neitsyt miehen kanssa kun on lukenut täällä juttuja niin höpöhöpö sanon minä!tehkää ihmiset se mikä parhaimalta tuntuu.Itsestäni tuntuu juuri nyt parhaimmalta olla suhteessa neitsyt mieheen joka on aivan jotain uskomatonta.Toki jokaisessa ihmisessa on omat virheensä mutta eiköhän meissä naisissakin:)

4

784

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • todella hyvältä

      sitten kaikki vaan menee piloille ja maailma muuttuu mustaksi.

      • kaksostyttö

        ..ikävä kyllä itellänikin on kokemusta ikävästäkin neitsyt miehestä, joka jäi vielä perhana kummittelemaan mieleen suhteen loputtua pitkäksi aikaa, mutta se taas vahvisti ja usko siihen lisääntyi että on maailmassa kunnollisiakin miehiä ja kun se oikea tulee, se tulee:)


      • ehkä olemassa?
        kaksostyttö kirjoitti:

        ..ikävä kyllä itellänikin on kokemusta ikävästäkin neitsyt miehestä, joka jäi vielä perhana kummittelemaan mieleen suhteen loputtua pitkäksi aikaa, mutta se taas vahvisti ja usko siihen lisääntyi että on maailmassa kunnollisiakin miehiä ja kun se oikea tulee, se tulee:)

        Mutta heitä ei kannata etsiä neitsytmiesten joukosta. Tämä on itsesuojelua!


      • Nimetön
        ehkä olemassa? kirjoitti:

        Mutta heitä ei kannata etsiä neitsytmiesten joukosta. Tämä on itsesuojelua!

        oletteko koskaan ajatelleet että vika ei ole yksin neitsyt miehessä(tai kenessäkään muussa merkissä) VAAN siinä että et vain sovi kyseisen ihmisen kanssa... hän ei ole sopiva juuri sinulle.Mutta voi olla erittäin sopiva jollekki toiselle.Miettikää tätä hetki ja lopettakaa se tiettyjen merkkien haukkuminen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      82
      1339
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      65
      1125
    3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      204
      1121
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      175
      1079
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1019
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      103
      973
    7. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      68
      886
    8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      125
      840
    9. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      768
    10. Tiesin, että olet jotenkin paha ihminen

      Vaikka muuta osaat esittää.
      Ikävä
      77
      745
    Aihe