vitu läski

kamalan läski kun olen 157/42? VITTU SAATANA PERKELE TAPAN ITTENI VIEL JOKU KAUNIS PÄIVÄ!
5730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitäs me sille voidaan.

Äänestä

Et todellakaan ole lihava, päinvastoin!!!!!!
Minkä ikäinen olet? onko sinulla useinkin itsetuhoisia ajatuksia? Tietääkö niistä kukaan? Minusta sinä tarvitset apua...

Äänestä
  • oon 15... ja en tarvi apua, saan sitä jo, mut tää koko paska vaa ahdistaa joka päivä, tiedän et joudun takas sairaalaan ja tiiän et kuolen tähän, en halua kuolla muuhun, mut on uhattu murhata, mut kuolen tähän 100x mielummin... btw..

    Äänestä

Aivan varmasti olet, jos et omaa luita, elimiä, lihaksia tai nestettä kehossasi. Muussa tapauksessa olet vitun laiha! Eikä sinun tarvitse tappaa itseäsi, kuolet muutenkin joku kaunis tai rumempi päivä.

Äänestä

AA JOO!! :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenko kirjoitti:

kamalan läski kun olen 157/42? VITTU SAATANA PERKELE TAPAN ITTENI VIEL JOKU KAUNIS PÄIVÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu