Olemme ajatelleet laitattaa isolle terassillemme terassimarkiisin. Tietääkö kukaan hyvää, edullista liikettä pääkaupunkiseudulla? Itsellä ei juuri tule mieleen kuin Tamar tai Apollo, ovatkohan liian isoja ja hintavia liikkeitä tällaiselle tavalliselle ok-talolaiselle?
Markiisi terassille
5
3653
Vastaukset
- auauauuuuaa
meille tuli jokunen vuosi sitten ruska-markiisi, taisi olla espoossa
- markiiseja
Edullisia (200-300 euroa) terassimarkiiseja saa ainakin K-raudasta ja Plantagenista. Laadusta en osaa sanoa mitään, mut ajattelin kokeilla. Jos kerran yhden erikoisliikemarkiisin hinnalla saa neljä halpista, niin ei kai ne niin huonoja voi olla, etteivät kestäisi neljäsosaa laatumarkiisin iästä.
- Sun Days
No itse en kyllä halppistavaraa ostais, laatutavaralla on kunnon takuut. Mulla on itsellä Apollo markiisit ollut 7 vuotta ja tuote on kuin uutena - naapuri osti halppis markiisit ja eka kesän jälkeen vihree-valkonen kankaasta oli vihreä väri palanut pois. Surkeen näköinen toi naapurin viritys. Hyvää ja halpaa ei samassa paketissa saa mun kokemuksella - oli tuote mikä hyvänsä.
- kauppias?
Sun Days kirjoitti:
No itse en kyllä halppistavaraa ostais, laatutavaralla on kunnon takuut. Mulla on itsellä Apollo markiisit ollut 7 vuotta ja tuote on kuin uutena - naapuri osti halppis markiisit ja eka kesän jälkeen vihree-valkonen kankaasta oli vihreä väri palanut pois. Surkeen näköinen toi naapurin viritys. Hyvää ja halpaa ei samassa paketissa saa mun kokemuksella - oli tuote mikä hyvänsä.
Taitaa Apollo-kauppias pelätä halpisketjujen kilpailua, kun täytyy tulla tänne mainostamaan.
- Anonyymi
kauppias? kirjoitti:
Taitaa Apollo-kauppias pelätä halpisketjujen kilpailua, kun täytyy tulla tänne mainostamaan.
Mulla on Apollo markiisi 3.50×3.00.On 10 vuotta.Asun järve rannalla ja paikka on tuulineen.Kovalla tuulella om kiinni.Pesu on hankala. Olen tyytyväinen tuotteseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33811756IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597966Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut933083Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982258Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1562219Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81656- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin551103Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60793