äitiys-

Hei! Onko kellään tietoa koska uusi pakkaus tulee jakoon ja onko joku jo saanut?
2445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

uusi pakkaus jakoon kun vanha on mennyt eka loppuun, joten tarkkaa aikaa eivät vielä tiedä.

Äänestä

mä sain pakkauksen 2vk sitten ja se oli ainakin viellä sillon tuo 07 pakkaus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakkauksesta... kirjoitti:

Hei! Onko kellään tietoa koska uusi pakkaus tulee jakoon ja onko joku jo saanut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu