Ei mistään ota mitään selvää. joskus hän näytti olevan kiinnostunut, nyt vihaavan ja halveksivan. asioitahan ei voi selvittää kasvokkain, sehän rikkoisi mahdollisuuden tähän vihoitteluun. haluan tietää että jos hän ei ole kiinnostunut enää, eikä halua tutustua peremmin eikä mitään, niin voi opetella päästämään irti. vaikutan miltä vaikutan, mutta kyllä mun kanssa voi keskustella. eikö olisi hyvä tietää missä mennään ja jos ei mennä niin, että tietäis päästää irti. en oo unohtanu sitä tunnetta minkä hän herättää, kun katsoo minuun hymyillen. ei musta kaikki ole pilalla, ei lähellekkään. mutta en halua elämäni olevan ikuista odottelua ja miettimistä onko vai eikö ole. jos kiinnostaa tutustua ja hymyillä vielä =) niin se olis tosi kiva. täälä mä oon.
HKI-TRE
N->M
4229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hyvä ihminen selvitä asia
missää sun kasvot on, onko niissä naurua vai murjotatko niinkuin aina ennenkin.
kieltänyt tulemasta luo, mutta kun ei voi pakottaakaan. Ei voi muuta kuin elää siinä hetkessä missä sillä hetkellä elää. Ja odottaa ja välillä sanoa ärräpäitä.
väylillä. Kesä tulee ja moottoritie on kuuma.. Vähän katkuista savua ilmassa;) Hiljaa hyvää tulee!Otetaan ihan rauhallisesti vaan