mitä tehdä ekalla kerralla....?

mimmu

niin mitä tehdä ekalla sängyssä?
ei mitää rajuu eikä mitää haulallista...vaan
siltä väliltä... kertokaa.
miten sekannattaa allottaa ja lopettaa... ja siin välis. =)
kiitos etukätee!

4

5643

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mimmu

      siis tarkoitan rauhallista nekä haulallista

    • mää

      .. eli miehenä (tosin jo ikäloppuna Sinusta katsoen) vihjaisin, et voisko mennä yhdessä suihkuun tai saunaan ekana, pestä toisensa kunnolla ja vähän ksoketellakin..
      sit vois mennä puhtaiden lakanoitten väliin alasti tai kivoissa pkkareissa/alkkareissa, sillä niittenkin riisuminen on jo osa lämpeämistä..
      sit pitäs pitää huoli siitä, et kumpikin saa tutkistella toista, suukotella, nuoleskella, kosketella, silitellä..
      sit olis kiva, jos miestä vois hieman imeä ja suudella peniksestä, koskea sitä ja lämmittää..
      sit miehenä mieluusti alkaen otsasta alas asti Sinua varpaisiin saakka koskettelisin, suukottelisin, näykkisin, vähitellen sit etenisin reisien sisäpintaan ja sieltä kummulle saakka..
      sit hitaasti ja välillä muualla käyden lopulta nuolisin kevyesti pimpsaa, sit klitorista ja vähitellen koskettelisin kielellä syvemmältäkin, jos se tuntui sinusta hyvältä.. sit vois ottaa sormea avuksi ja jos onnistuis, olis kiva jos saisit.. mut ainakin pimpsan pitäis olla kostunut, suorastaan läpimärkä
      ...ennenkuin uskaltais koskea sinne kätesi auttamana kalullaan ja sittenkin rauhllisesti ja varoen kuin herkimpään posliiniin..
      eikä tartte ekana iltana päästä vielä edes pohjaan saakka, ei saada kumpikaan mitään kliksiä.. sillä se on herkkää hommaa, voi hieman sattua ja tuntua pelottavalta.. joten kosteana, rauhallisesti, odottaen,, silleen hyvä tulee..
      ja sen miehen on kuunneltava Sinua ja sun tuntemuksiasi, toiveitasi, pelkojasi.. aikanaan hänenkin vuoronsa tulee nauttia, mut eka kerta on jotain muuta molemmille..

      mut enhänmätästämitääntiedä kunsiitäonvuosiaaikaa ja eikäseoleonnistunutkunnollakoskaan..
      mut onnea yritykseen!

    • asdfg

      Välittömasti lihaa piiloon !

    • Mä vaan

      mul oli ekal kerral aika rajua panoa...ihan alussa jätkä työnty sisään hitaasti mutta päättäväisesti,kun pääs kunnolla alkuun,työnsi oikeen kunnolla....Siinä sitä sit ähkin himosta,mutta myös pikku kivusta....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2290
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      25
      920
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      892
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      564
      823
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      728
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      660
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      24
      612
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      60
      581
    Aihe