täytin tänään 21 v.! mutta kikkelini on edelleen 13 cm! siihen pitää tyytyä kai loppu elämäni, niisk
HUOMIO
5
1235
Vastaukset
- saman.
kokoinen mulkku ja 3 poikaa olen siittänyt.
Kukaan naisista joiden kanssa olen harrastanut seksiä ei ole valittanut penikseni koosta - ainoastaan minä itse.
Ennätykseni on että nainen sai 4 orgasmia ja sen jälkeen minäkin laukesin.
Vaimoni ei jättänyt minua seksin takia - syyt olivat muualla.
Lopeta mulkkusi mittailu ja ala elää - jos nainen rakastaa sinua rakastaa hän mulkkuasikin.Voin yhtyä täysin tuohon kokemukseni perusteella,kun ikää on yli 30v ja naisia ollut paljon elämässäni. Kukaan nainen ei ole valittanut penikseni koosta(alle 15cm),pikemminkin olleet todella tyytyväisiä ja tyydytettyjä. =) Ei sillä pituudella ole niin väliä,paitsi jos on liian pitkä,vaan enemmän on merkitystä paksuudella(itsellä n.5cm) ja miten kaluaan osaa käyttää. Onneks täällä käy välillä kirjoittelemassa asiaa järkevätkin ja oikeasti kokeneet ihmiset. Tämä kolmen lapsen isä on ainakin fiksu ja puhuu realistisesti faktaa. Mukava lukea fiksun ihmisen kirjoittamia faktoja. Provoilijoita on aivan liikaa näillä palstoilla,jotka kärsivät huonosta itsetunnosta,jotka tarvitsevat apua tai parempaa tekemistä. Jokainen fiksu ja järkevä ihminen huomaa provoilut.
- janispetke....
lefke kirjoitti:
Voin yhtyä täysin tuohon kokemukseni perusteella,kun ikää on yli 30v ja naisia ollut paljon elämässäni. Kukaan nainen ei ole valittanut penikseni koosta(alle 15cm),pikemminkin olleet todella tyytyväisiä ja tyydytettyjä. =) Ei sillä pituudella ole niin väliä,paitsi jos on liian pitkä,vaan enemmän on merkitystä paksuudella(itsellä n.5cm) ja miten kaluaan osaa käyttää. Onneks täällä käy välillä kirjoittelemassa asiaa järkevätkin ja oikeasti kokeneet ihmiset. Tämä kolmen lapsen isä on ainakin fiksu ja puhuu realistisesti faktaa. Mukava lukea fiksun ihmisen kirjoittamia faktoja. Provoilijoita on aivan liikaa näillä palstoilla,jotka kärsivät huonosta itsetunnosta,jotka tarvitsevat apua tai parempaa tekemistä. Jokainen fiksu ja järkevä ihminen huomaa provoilut.
sulha on perunamuna. vamaa melkone nylkyttäjä? =P
- Poika20
No jos sä olisit mä, eläisit tulevaisuudessa.
nisk, huono yritys, nisk
haha, te olette liian helppoja- Poika20
...viimeinkin tunnustaa,että olen tosiasiassa itsekin pienimunainen tuppikulli,suurista kehumisistani huolimatta,sitä ehkä haaveilee mitä ei vaan ole itsellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä2011398Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa463954Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1133140Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1332447Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin922155Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1991799Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.3071069Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta18855Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143785- 53729