Joo, eli vinkkejä tähän tavalliseen suutin-pois-ja-vesi-virtaamaan taktiikkaan.
1. Samalla kuin hierot klitorista suihkulla, nipistele välilihasta (peräaukon ja vaginan välissä).
2. Muista että pystyt pitkittämään orgasmia ääntelemällä.
3. Työnnä toinen sormesi peräaukkoon ja toinen vaginaan. Hiero samalla suihkulla. Ihana täyttymisen tunne!
4. Leikittele jääpaloilla ja lämpimällä vedellä.
Takaan ihanat väristykset.
5. Kannattaa toteuttaa fantasiat, välineet ja poikaystävä mukaan!!
Vinkkejä suihkussa masturbointiin naisille
10
28124
Vastaukset
- maija
Mulle riittää kyllä ihan se että käännän suihkunsuuttimen hieromis-tasolle,hieroavia suuttimia saa kaupasta..Sitten tungen harjanvarren vaginaan ja vetelen edes takas.Varmat orgasmit joka kerta ja helppoa,kun toinen käsi pitää häppäreitä ylhäällä ja toisella kädellä pitelen suihkua,joka on kohdistunut klitorikselle,sekä liikuttelen harjaa.
Kannattaa kokeilla ne kellä on hierova suihku..tavallisella ei onnistu vaikka laittaisi tehot täysille.- HALUAA KOKEILLA!
Haluaisin tietää vinkkejä ihan varmasta orgasmista mulle ei koskaan ole tullut orgasmia mutta olen yrittänyt... Ei ole mitää dildoja kun olen ala ikäinen. Olen koittanut kynttilällä ja ties millä... Meillä on hierova suihku! Mutta miten saisin orgasmin ihan kotioloissa omassa sängyssä...??? Hieron monesti klittaa ja katson jotain kalun kuvia tai sellaista pornovideoa mikä on tullu 1000tv:ltä ja hieron niin kauan klittaa et tulee sellainen hyvä olo... SE ON NIIN IHANAA HALUAA TIETOA ORGASMISTA! Lähetä minulle sähköpostia.. OLKAA KILTTEJÄ KAIKKI TAVAT OVAT TERVETULLEITA MIELUITEN NAISILTA JOTKA OVAT SAANUT ORKUN SILLÄ TAVOIN!
T: 14wee tyttö... EN OLE OLLUT YHDYNNÄSSÄ KOSKAAN!
- _Fi_
Minulla ei ole vaginaa.
Sähkölaitteita ei kannata käyttää suomessa.- ////
Korjaus!Suihkussa:)
- Mää
//// kirjoitti:
Korjaus!Suihkussa:)
Sitä mä vaan, kun mä oon nuori, en viitti kertoa ikää nyt tässä, mutta mä oon tyydyttäny itteeni suihkussa. Haluaisin tietää, että sainko kerran orgasmin, kun mun jalat alko tärisemään ja tuntui niin hyvältä, etten pystyny jatkamaan?
- Nuori
Mää kirjoitti:
Sitä mä vaan, kun mä oon nuori, en viitti kertoa ikää nyt tässä, mutta mä oon tyydyttäny itteeni suihkussa. Haluaisin tietää, että sainko kerran orgasmin, kun mun jalat alko tärisemään ja tuntui niin hyvältä, etten pystyny jatkamaan?
Kuin nuori oot?!
- ****
Mahtaako näissä viesteissä olla viivettä, kun ei äsken laittamani näy vielä..
Niin, siis ainakin SinCitystä saa netin kauttakin tilaamalla suihkulelun,joka on suihkuosan tilalle laitettava sauva, siitä tulee vettä mutta toimii tavalliseen tapaan sauvanakin.
Hinta alle 30 e. Nam!
Harmi vaan,ettei nyk asunnossa ole ammetta ja lattialla ei jaksa makoilla.Nyk suihkupää ei pysy oikeassa asennossa ilman jatkuvaa pitämistä vaan ponnahtaa takaisin hanaasentoon..tylsää.Pitää vissiin muuttaa(tai ostaa se suihkulelu..)- vivi
Mä tyydytän itteeni saunassa niin, että saunan kahvaa vaan hinkkaan alapäähän..
siis jos se saunan kahva on sellanen kova ja pitkä ja pyöree...
- kirja
Suihkussa saa tulemaan vettä kahdesta osasta, siitä varsinaisesta suihkuosasta joka on letkun päässä, ja hanasta. Pistän hanan auki, menen seläleni lattialle, jalat seinille ja annan kovan vesinoron hieroa klitorista. TYkkään myös "pumpapata" eli vettä emättimeen, sitten jännitän lihaksia ja se ruiskuu ulos. Säätelen veden painetta kulloisenkin mielentilan mukaan.
- moro
vinkkinä vain kaikille, jotka kiihottavat itseään suihkun avulla,että emättimeen suoraan ei saa vettä ruutata. Se on todellinen tulehtumisriski. Joten jos suihkutat, suihkuta klitorista!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908546Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462623Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991500- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100