Anteeksi, tiedän että tämä ei ole myyntipalstaa mutta on vaikea löytää muualta kiinnostuneita.
Esittelyssä kävi vain yksi jäljeenmyyjä.
Uusi myyntihinta 148.000 Eur!!!
http://koti.welho.com/ctudose/forsale/
Esittelyssä kävi vain yksi jäljeenmyyjä.
Uusi myyntihinta 148.000 Eur!!!
http://koti.welho.com/ctudose/forsale/
Vastaukset 18
Vanhimmat
Onko rauhallinen taloyhtiö? Paljon vuokralaisia? Etnistä vähemmistöä tms. moskeijameininkiä? Yötön koraanipauhu?
Sosiaaliasunnot ovat Olarin toisella puolella. Tässä arvostettu rauhallinen pientaloalue. Ainoa ulkomalainen kerrostalosta (minä) muuttaa pois Vappuna omakotitaloonsa. FYI
Tarjotaan 80 000 euroa!
heh, heh nyt ajoit itsesi nurkkaan koska vaikkakin teit leikilläsi tarjouksen niin se on laillisesti sitova.
minulle käy!
Kela peri opintotuet takaisin niin ei pystynyt enää maksamaan 100 vuoteen kasvanutta lainaa ?
50 000 käypä arvo tuollaisesta remonttia vaativasta kuutiosta.
viiden minuutin nylkytyksestä on 2,5 euroa.
Tavallaan voisin ostaakin käteisellä... Ei paha hinta. Mutta jotenkin vierastan Espoota näin stadin kasvattina.
Itse maksan useimmiten asunto-osakkeet pankkisiirrolla.
Käteinen herättää kysymyksiä rahanpesusta ja kaiken lisäksi on hankalaa käsitellä noin suuria määriä seteleitä.
Suosittelen sinullekin.
Tarkoitin lähinnä että voisin maksaa samantien, ei mitään lainarahoitusta. Totta kyllä että kylmä käteinen, jos sitä olisi vaikkapa 150 kiloeuroa, niin siihenhän riittäisi ehkäpä suuri matkalaukku. Mutta totta turiset että helpompi maksella elektronisesti.
Bussi 121 vie kseskustaan 15-20:minuutissa.Kehä II:een 800m, Rauhallinen paikka, parempi ilmalaatu, keskuspuiston laidalla etc.
keittiöstä ekstraa 100,- eli 6100,- tarjottu jos ihmisasumukseen kelpoinen kolmio tarjolla espoosta sijainnilla josta pääsee ihmisten ilmoille järkevällä ajankäytöllä. Käteiskauppa. Anna yhteystietosi.
kyllä ihan kirjekuorikin mikäli et 20 ja 50 kymppisillä asuntoa osta.
2 ja 5 kymppisillä.Heh.
Ei pahan oloinen neukkukuutio. Voisin ostaakin jos en jo olisi iloisesti 120m2 Lohjan ok-talossa.
Onko putkiremppa tehty? Ilmeisesti ei! Mitä maksaa? 50 000?
Siis 50 000 148 000 verot korot, loppusumma yli 300 000 euroa? Pitää olla todella hullu osta tuo läävä sillä hinnalla.
Kiitoksia asiallisille vastajille ja myös huumorintajuisille:)) Ei mitään hätä, huomasin että alueellani vuokra on riittäva korkea että pääomatulo on noin 5%.