Millaisia kokemuksia raadilla Panasonic CN-GP50N navikaattorista?
Itteä kiinnostaa isohko 5" näyttö.
Itteä kiinnostaa isohko 5" näyttö.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No vaikka ei palautetta tullutkaan ostin Panasonicin.
Itse en ostaisi käytyäni Panasonicin sivuilla. Maailma ja kaupungit muuttuu koko ajan ja Panaan ei näytä löytyvän karttapäivityksiä. Eikä sen puoleen juuri muutakaan.
Valmistajan/maahantuojan sivusto on hyvä mittari näyttämään tuen laadun varsinkin oma-aloitteeseen avun kaivamiseen. Vertaa Panan vastaavaa vaikkapa Sonyn sivustoon tai tosivalmistajien Tompan, Mion, yms sivustoon niin huomaat.
"Vahinko" on jo tapahtunut.
Katsoitko päivityksistä http://panasonic.co.jp/pas/en/software/pnd/fl/index.html
Tomtomiin varmaan saa kaikenlaista härpäkettä pilvin pimein, itte en kaikelaista krääsää tarvitse(ehkä), niin on tässä Panasonicissa Q2 2007 kartta esim Route 66 Chicagossa Q2 2006 muita merkkejä en ole tutkinut.
Aikaisempaa kokemusta ittellä tuosta Routesta.
Oli tompan 720 tai 920 myös vaihtoehtoina mutt jotenkin Pana mukaan lähti.
Aivan asiallisesti kysyisin mitä puutteita näet Panasonicissa?