Kumpi näistä on minulla?

Kumpikohan näistä kahdesta mulla on kun löytyy abitin ip35e ja q6600

- Standard personal computer (x86 architecture, PentiumTM, CeleronTM, AthlonTM, SempronTM)

- 64bit AMD and Intel computers

Kiitokset :)
3395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Standard personal computer ja 32-bittinen käyttis

Äänestä

Sinulla on 64-bittinen Intel-perustainen tietokone, eli tuo kakkosvaihtoehto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nolottaa... kirjoitti:

Kumpikohan näistä kahdesta mulla on kun löytyy abitin ip35e ja q6600

- Standard personal computer (x86 architecture, PentiumTM, CeleronTM, AthlonTM, SempronTM)

- 64bit AMD and Intel computers

Kiitokset :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu