Onko kellään kokemuksia ko. aseesta? Millaista kuvioo tekee ja mikä 89-paukku toimii ja upottaa?
Tekeekö syöttöhäiriöitä pienemmillä latauksilla ja niin ees päin...
Browning Gold Phoenix 12/89
3
3191
Vastaukset
- viiniks
ostin pari vuotta sitten, hinta laatu suhde hyvä, hinta on vaihdellut, ei ole ollut lataus häiriöitä, lintu sorsa ja jänis mettällä on ollut lumi vesi räntäsateessa ja pakkasella on toiminut,panoksia eri merkkejä kannatta kokeilla,puolarista oli varmaan kyse.
- Vilippa
On kestävä pyssy, viime kesänä ostin... lataa jopa 24g subsonic-paukuista lähes joka toisen... Kyllä 89 peittoaa hyvin jos olkapää kestää !
- jussik1
Joo tuota kuinka monta panosta teillä menee makasiiniin?? Itellä ensin meni kolme ja ei enempää. Seuraavana päivänä sinne menikin neljä. Se olikin sitten ihan siinä hulkulla, että ei olisi mennyt. Eli minulla menee neljä 12/70 panosta makasiiniin yksi piippuun. Ja sitten varmaan 12/89:jä menee kaksi tai kolme. Kuinka monta teillä menee makasiiniin.
Ps. Todella hyvä ase!! Jos harkitset ostoa, se kannattaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1086937- 954441
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista493885- 513538
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee483522- 1903479
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san242979- 672684
- 482532
- 131924