neuvokaa!

Hei olisko kellään neuvoa kuinka pesisin terassin liasta ja homeesta,en haluaisi käyttää mitään kovia myrkkyjä jotka valuvat luontoon.Kiitos vastauksista ja hauskaa terassi kesää kaikille.
1315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

painepesurilla ja jos on erityinen lattianpesu suulake niin eiköhän se siitä putsaannu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luontoa säästävä kirjoitti:

Hei olisko kellään neuvoa kuinka pesisin terassin liasta ja homeesta,en haluaisi käyttää mitään kovia myrkkyjä jotka valuvat luontoon.Kiitos vastauksista ja hauskaa terassi kesää kaikille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu