ja saapuda tore eesti ehistus mees soome.
saapuda depression Eesti
&&&&&
6357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ilmaiset ajatuksiasi verbaalisesti tosi kauniisti.
Ilmaiset ajatuksiasi verbaalisesti tosi kauniisti, vaikka oletkin hullujenhuoneesta viikonlopuksi koneen ääreen päästettyy.
tää tietokone huone on auki ihan 24/7. Ja varmaan meillä on paremmat koneetkin kun sulla. Ja KAIKKI sähkö, paperi, värikasetit on ILMAISIA.
miks me halutaan niitä tänne? Sä olet tietysti joku 50-kymmppinen entinen opettaja joka on vanhoilla päivillään hankkinu tietsikan ja nyt on jääny "open" rooli päälle tai sit joku samanikänen kuormuri/kaivinkone kuski jonka pitää välillä päästä nettiin leikkimään viisasta. Etkä oikeesti mikään virolainen oo.
..ja tuoda palju huumepussi muganans..ja viedä palju varastatud tawara Eesti...
virolaisilla pula rahasta meillä pula tekijöistä (rakennusala) suomalaisilla pula ****:ta virolaisilla on sitä "itseään" markkinatalous jyrää siis. ja kaikki hyötyy ja on onnellisia.