No on tätä odotettukin. Siis aurinkoista säätä ja katukuvaan ilmestyviä kauniita naisia ja kevyissä asuissa.
Ja en tarkoita mitään Suomi-matameja vaan ihania venäläisiä naisia. Kyllä siinä Suomipojan silmä lepää ja tietenkin ilo varmaan molemminpuolista.
ihanat naiset!!!
11
1986
Vastaukset
- Terveisiä peräkammariin
Säästä kunnolla korvauksistas, saatat päästä Tallinan risteilylle... On se Juakko vaan aika poeka
- venäjälle
Siellähän saisit katsella venäläisiä rotusääriä lopun elämääs. Tossa naapurissa se on juokko, kartta käteen ni löydät sinne varmasti :)
Missäs vaiheessa niist venäläisistä naisista tulee maatuskoita????
Nmm. suamalainen miäs- ihana nainen
niin ja säästyy vesilaskussa, kun ihana venakkosi pyyhkii perseen paperiin ja laittaa sen roskiin, voit vaikka pönttöuunissa polttaa näin säästät myös lämmitys kuluissa. Mitä väliä sillä on, jos paska pikkasen palaessa haisee..
- Osallistua
matkakustannuksiin!
Kysyn samaa kuin Nm. Suamalainen miäs, että milloika niistä venakoista tulee maatuskoita?
Kyllä se venakkokin rupsahtaa siinä missä suomalainenkin.
Eihän kaljamahalla saa sipsakkaa kotimaista naista!
- kai-man
vain Suomi neitoja/naisia tulloo toimeen puheissaki eikä tarvita elekieltä tai kansainvälisiä käsimerkkejä.
Kyllä Suomi neitonen on tosi ihana.
Halauksin.- Annmari
kai-man!
Suomalainen mies on myös hyvä mies! En vaihtaisi... Halaus sinulle suomalainen MIES! - on oikee tosimies
Annmari kirjoitti:
kai-man!
Suomalainen mies on myös hyvä mies! En vaihtaisi... Halaus sinulle suomalainen MIES!mistä muuten on kyse ??
- se on
Totta se on. Eihän suomalaisilla naisilla ole enää edes vyötäröä, yhtä tasapaksua ylhäältä alas, elleivät läskit pursua.
Venäläisiäkin upeinpia naisia näkyy Riiassa. Ovat vaaleita, pitkäsäärisiä ja hoikkia.- miehellä,,
taas on vyöterö jopa toisille jakaa,,:)hävettää junttien puolesta kun eivät tajua vedätystä,,
- menossa
miehellä,, kirjoitti:
taas on vyöterö jopa toisille jakaa,,:)hävettää junttien puolesta kun eivät tajua vedätystä,,
Ihmisen kehityksessähän on koko ajan menossa evoluutio. Tällä menolla ainakin länsimainen ihminen muuttuu aikaa myöten sian näköiseksi.
- muuttaa
sinne venäjälle?!!!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242203Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352112Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2161835Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601516Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341415Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5641202Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501015Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse351952Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115949