koko viikonlopun ponssi on ryypännyt ja rällännyt taksilla ja aina päätynyt johonkin "grynewaldeen".mikä on homman nimi ja kuka maksaa viulut?
onko ponssilla nainen?
perästä seurannut
81321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
jollakin pitkätukkasella blondilla se kuulemma käy.on kuulemma aika ylikypsä
Kuka se ponssi on?
http://muusikoiden.net/jasenet/30057
entisen kauppiaan poika ja jääkiekkoilija. aika kova ottaan viinaa.kyllä sillä joku blondi on
Valitettavasti tunnen sen ponssin blondin.Se on täys idiootti ja kusipipää,mut helvetin hyvä sängyssä
...on hyvinsyönyt ponssi, pulloposki ponssi, oikia ponssi, ponssi, pyllerö hyllerö hyytelö löllerö öllerö.
Lyllerö, hyllerö. pyllerö; PONSSI!
Ponssi potkuttaa etiäpäin, Ponssin peppu tärisee, hytisee, ty-ti-see, värisee, haisee, PONSSI!!
Ponssi, ponssi, ponssi, oletkos onnellineen ponssi kun ty-ti-set, väriset, täriset ja hai-set!! Nyt kaikki mukaan, suut auki ja huuutoaa: PONSSI; PONSSI; potra poika Ponssi laardiläjä!!!
mitä tulee naisiin. Joka kesä painaa menemään kuin nuorimies konsanaan. Heppu jota en koskaan ole nähnyt kiukuttelemassa, korkeintaan pelikentällä. Ja sekin unohtuu viimeistään valoissa. Ponssi vois kyllä seurata muuatta toveriaan ja aloittaa kuntokuurin aulangon rappusilla. Ei muuten kohta jaksa kahtakaan kertaa vuodessa urheilukarkeloissa kirmailla.
viulut maksaa viulisti!