Miten saa san andreaksessa energiat maksimille..??

Elikkä oon tällänen noobi san andreaksessa joka kyselee tämmöstä juttua että miten saa san andreaksessa energiat maksimille...??
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin että en tiedä.

Äänestä

Tarkootakko sä sitä healttia? siis sitä punasta systeemiä siinä? Sitä ainaki saa pidennettyy sillä lailla ku ampuu ihmisiä. Mut sitä healttia ei saa täytehen mun muistaakseni ellei kuole tai sitte jos johonaki tehtäväs sellaanen healtin täyttö juttu on niin siitä sen saa. Ja sen armorin saa täysille vain ostamalla ammunationista uuden. Mut mä käytän koodei niin mulla ei oo ongelmia siinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


N44B1 kirjoitti:

Elikkä oon tällänen noobi san andreaksessa joka kyselee tämmöstä juttua että miten saa san andreaksessa energiat maksimille...??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu