Meitin Jossu osallistuu seuraaviin Miss Suomi kilpailuihin. Jättää karsinnat väliin ja menee keittiön kautta finaaliin. Hähähä mitäs sitten sanotte kun Johannasta tulee Miss Suomi 2009.
Johannasta Miss Suomi 2009
Ennustajatar
72101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
olla nyt juorun aiheista pulaa, etkö muuta kekannu?
Keittiössä odottaa tiskit, ei mikään missikisa.
Tänä vuonnakin näytti olevan jo kato ehdokkaista ja nykyinen valinta osoitti, että missin hommaan voi päästä kuka vaan vaikka seksitanssijan taustalla. Ei nykyajan fiksut ja kauniit naiset enää lähde moiseen touhuun mukaan.
Juu, jatka vaan unelmointia, Johanna, perinteisestihän juuri sinunkaltaisesi lyhyet ja paksut ovat menestyneet niin kansallisissa kuin kansainvälisissä missikisoissa. Kyllä sinusta vielä missi tulee, ei ehkä miss universum, mutta miss xl tai miss isoäiti.
tule, kun Jossu muutti Amerikankylään. Jospa kuitenkin Miss USA ;). Tanssityttö vittuuntui, kun sitä kustiin silmään tanssikeikan merkeissä XD!
http://www.dollsdancers.fi/gallery/disp_img.php?id_img=8836
On niin suloinen Barbie nainen et varmasti voisi onnistua USA:n Petite missikisoissa. Johannahan ilmoitti pudottavansa masennuskilonsakin Miamissa joten selkee missiaines! Tuollainen tyyli sopii kyl kaikkein parhaiten jet-set piireihin ulkomaille, ei Suomeen....No onhan siskokset bailannneet jo Hugh Hefnerin kartanossakin, odotan innolla seuraavia tapahtumia Miamista ja Kaliforniasta!
sori vaan mutta paikka jo varattu:)