Eli olen ajatellut alkaa harrastamaan airsoftia
ja olen päätänyt että ostan jousitoimisen aseen
olen löytänyt pari hyvää proairsoftista ne on saman hintasia ja hienoja aseet ovat Marui H&K MP5 A3 ,Marui Type-Uzi SMG Hop Up,Marui MPL Hop Up,Marui Scorpion Vz61 Hop Up
missä näistä on suurin tulinopeus ja mikä kannnataa ostaa?
mikä näistä ?
tiedon tarpeesa
3
191
Vastaukset
- Reiska-
Kyseiset aseet ovat vemppuja eli tulinopeus on niinkin nopea kuin pystyt virittämään aseen uudestaan.
Aseet ovat kaikki sisäisesti hyvinki pitkälle samanlaisia.
Mielestäni mitään noista ei kannata ostaa. - on raha
paljon sulla on rahaa? jos on vähän enemmän kuin 100e nii osta cyma ak47.
- max-ium
Aseiden sisä osat ovat samat (lataus osia lukuunottamatta).
Oletko se sama jolle jo olin myymässä uziani?
Jos et ole ja jos olet kiinnostunut niin ota yhteyttä: max_888@suomi24.fi. Ase ei ole täysin kunnoossa ja siksi hinta olisi siinä 30-40€.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242233Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1372131Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2161847Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601524Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341417Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5651216Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501018Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse353959Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115949