Olen todella väsynyt etsimään rakkautta elämääni. Tuntuu, että kaikki lähipiiristä ovat jo löytäneet onnensa, olo on yksinäinen ja toivoton. Ei ketään tunnu kiinnostavan lävistetty hevinainen. Sattuu katsella onnellisia pareja käsi kädessä.
Kohtalotovereita?
Kohtalotovereita?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Moniakin kiinnostaa hevinaiset. Taidat olla väärällä paikkakunnalla. Ei muuta kuin kesällä Tuskaan...
No ei tämän näköiset hevinaiset.
Kyllä ihmiset aina löytää toisensa.. ja yleensä aivan "sattumalta", se vaan ilmestyy ns. puun takaa =) Siksi se jatkuva etsiminen on stressaavaa puuhaa että syö samalla omaa itsetuntoa.
Nauti mieluummin omasta itsestäsi ja olemisestasi..
se taito löytyy kun päästää irti kaikesta hakemisesta ja muusta riippuvaisuudesta. Tarkoitus on viihtyä tässä elämässä etkä yksin nyt ole vaikka ei kumppania olisikaan, se on tullut itsekin jopa huomattua :)
T. tatuoitu&lävistetty hippi-metal-eläjä joka lopulta oppi olemaan onnellinen :)