Nea Hora, hotelli Danaos

Hei,
elokuun lopussa lähdössä Kreetalle Danaos hotelliin.:) Onko tietoa hotellista?
1263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tulimme kaksi viikkoa sitten kreetalta, nea horasta kyseisestä hotellista ja pidimme kovasti ranta oli hotellin edessä. ovelta 50 askelta ja uimaan:) huoneet vaatimattomat mutta ilmastointi oli ja jääkaappi. Aamupala ihan hyvä. Vieressä paljon hyviä ruokapaikkoja. haniaan kävelymatka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sibe3 kirjoitti:

Hei,
elokuun lopussa lähdössä Kreetalle Danaos hotelliin.:) Onko tietoa hotellista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu