Miksi täällä

Ei paljo oo juttu lentänyt tänään.Ei varmaan ole tapahtunut mitään pöllölaaksossa.
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tällaisella ilmalla? Taisi olla kevään lämpimin päivä!

Äänestä
  • Todella kiva ilma,ei nyt liian aikaisin lämpenis.

    Äänestä

  • mooses-- kirjoitti:

    Todella kiva ilma,ei nyt liian aikaisin lämpenis.

    Sula keskustassa suurenee ja jää on jo sulanut joillakin rannoilla.

    Äänestä

  • Pöllölaakson asukki kirjoitti:

    Sula keskustassa suurenee ja jää on jo sulanut joillakin rannoilla.

    Mikä lie ollut päivän lämpötila pöllölaaksossa,no jokikylällä varmaan 3,kuulemma aina niin kylmä paikka,ainaski talvella.PL

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyhjötetään kirjoitti:

Ei paljo oo juttu lentänyt tänään.Ei varmaan ole tapahtunut mitään pöllölaaksossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu