parasta mitä vappuna voi tapahtua on, että mahdollisimman moni kännipää joko juo ittensä hengiltä, joutuu väkivallan uhriksi, hukkuu heikkoihin jäihin, ajaa päin kalliota, jää junan alle yms. kun evoluutio ja luonnonvalinta ei nykyään enää tunnu toimivan, nykynuorista päätellen.
parasta mitä vappuna voi tapahtua
fact-man
7932
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Meenny nörtti itkee mutsilles vittu ketä kiinnostaa noi sun juttus? Omg mikä pelle itte meen just kaivarii adios...
sinuna bileilijä olisin ihan hissukseen.
et bailu-huuruiltasi älyä, että tänäkin vuonna porukkaa tulee kuolemaan alkoholin takia.
mutta jos kerta ihailet sitä... niin ei sitten mitään.
alotus tälleki vapulle. Keskiviikkona eli eilen Kajaanissa joku ajanu ittensä hengiltä ja joku 14- vuotias tyttö tippunu parvekkeelta ja henki pois (tais olla pääkaupunkiseudulla). Varmasti alkoholilla ollut osaa tapauksiin.
Pahoinpitelyja, puukotuksia sun muuta sattunu tähän mennessä. HAUSKAA VOI PITÄÄ ILMAN ALKOHOLIAKIN!
Bileilijä vaikuttaa just semmoselta joka tekee mitä tahansa saadakseen suosiota muiden silmissä, semmoselta jolla ei oo oikeesti mitään tietoa tai omaa mielipidettä mistään
Parasta mitä vappuna voi tapahtua, on että saan suudella rakastamani tytön kanssa
pelata vähä cs ja saada monta frägii
sovitaan ettet möläyttänyt tuota, ok?