Nykyisin ei kupikaan sukupuoli "sykähdytä" sillee. Ei mies eikä nainen.
Oon tietysti tyytyväinen. Niin monta kertaa elämäni aikana olen tullut vonkaustilanteessa torjutuksi ja pahoittanut sen takia mieleni. Enää ei sellaista voi tapahtua.
Onko muilla vastaavia kokemuksia tai ajatuksia?
Onkohan minusta vanhemmiten tullut bi?
Ilmare
4
730
Vastaukset
- ihmine pelästy!
Jokaisen meidän sisällä asuu pieni itsetyydyttäjä.
- lyyti.,
Kun koira nuolla lupsuttaa, se tuntuu hyvältä.
- eeva-kaarina
Eikös se bi-etuliite tarkoita kahta, on siis kiinnostunut molemmista sukupuolista. Onkohan sellaista sanaa olemassa, mikä tarkoittaisi ei yhtään kiinnostunutta. Mono-etuliite kait tarkoittaa yksi?
- aaa aa
"Onkohan sellaista sanaa olemassa, mikä tarkoittaisi ei yhtään kiinnostunutta." Villi arvaukseni on aseksuaali
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242203Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352112Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2161835Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601516Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341415Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5641202Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501015Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse351952Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115949