MIKÄ NEUVOKSI

ONGELMAAN

OLIN ENNEN SUURI SUSIEN IHAILIJA!NYT ON TAPAHTUNUT KÄÄNNE TOISEEN SUUNTAAN MINUSTA ON TULLUT SUURI SUSIEN VIHAAJA?NYT TOIVON ETTÄ KAIKKI SUDET AMMUTTAISIIN SUOMESTA!ITSEKKIN MEINAAN OSTAA ASEEEN AINAKIN ITSE PUOLUSTUS TARKOITUKSEEN!!!!!!!!!!!!

8

382

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • psykiatri

      ihailu->viha->ammu itsesi

      • :=O

        luonnonsuojelija kun yllytät viestinaloittajaa ampumaan itseä.

        Oletteko tosiaan tuollaisia luonnonsuojelijat??!!


      • osaa lukea
        :=O kirjoitti:

        luonnonsuojelija kun yllytät viestinaloittajaa ampumaan itseä.

        Oletteko tosiaan tuollaisia luonnonsuojelijat??!!

        ai nih .. sinä vaa kirjotat.

        No kysy kaveriltas mitä tässä lukee, mut kuiteskin Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija. Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.Se oli psykiatri. Ei luonnonsuojelija.

        Menikö jakeluun. Voin toistaa tarvittaessa. Sen takia kehoitti ampumaan itsensä, koska toivoa ei enää kyseisellä kaverilla ole.


    • muuttumas....

      olet muuttumassa neroksi koska olet jättämässä tyhjän värkkäämisen.... muitten huoleksi.

    • Et sitten kertonu

      No miksi et kertonut, mikä sai luulosi muuttumaan eläinten suojelijaksi.

    • elina2

      mikä sai mielesi muuttumaan? oletko kuullut joitain kauhujuttuja,vai? Onko "susi" syönyt naapurin koiran?Olis kiva kuulla mikä sai asenteesi muuttumaan!

      • LUONTOON

        EN OLE VIHAINEN KELLEKKÄÄN IHMISELLE!ENKÄ ITSELLENI!TÄMÄ TIEDOKSI ETELLISILLE KIRJOITTAJILLE,OLEN AIVAN TAVALLINEN MAALAISKYLÄN POIKA SAVO-KAINUUN RAJALTA.MUTTA SUSISTA EN VÄLITÄ TIPPAAKAAN TULEN IHAN HYVIN TOIMEEN ILMAN SUSIA


      • voin kertoa...
        LUONTOON kirjoitti:

        EN OLE VIHAINEN KELLEKKÄÄN IHMISELLE!ENKÄ ITSELLENI!TÄMÄ TIEDOKSI ETELLISILLE KIRJOITTAJILLE,OLEN AIVAN TAVALLINEN MAALAISKYLÄN POIKA SAVO-KAINUUN RAJALTA.MUTTA SUSISTA EN VÄLITÄ TIPPAAKAAN TULEN IHAN HYVIN TOIMEEN ILMAN SUSIA

        että sudet tulevat oikein mainiosti toimeen ilman sinuakin. Sudet eivät välitä sinusta tippaakaan, joten voit tehdä johtopäätöksesi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      124
      2203
    2. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      135
      2112
    3. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      216
      1835
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1516
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1415
    6. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      564
      1202
    7. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      50
      1015
    8. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      351
      952
    9. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      949
    Aihe