vedit lastani turpiin vappuna yöllä stadissa..oletko nyt tyytyväinen?Saat uusia vaatteitakin hakee Jack and Jonesista,oli pari lahjakorttia lompsassa.Rahat oot varmaa jo dokannu.
Sut on kuitenki nähty ja tunnistettu,että palauta mopokortti poliisille ja korvaa pöllimäsi rahat..sekä kivusta ja särystä saat maksaa.
sinä joka veit
lompakon ja
2
644
Vastaukset
- retro.odie
Ompas ollut hävytön ukko kuka tuollaista on tehnyt. Toivottavasti syyllinen saadaan kiinni!
- Andrew-Curtis
Toivottavasti se vaarallinen äijä tulee tänne lukemaan ton. Oliko sillä sähkökaapelia mukana?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.703287Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291068
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6895- 84879
- 34810