Pongasin

Pongasin päättömän jäniksen.


http://www.kuvaboxi.fi/julkinen/28t9e hessu-esimerkki
kansio.html
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Halikon Kumiossa. Se oli tappanut peuran,jota kävi mutustelemassa tavan takaa heinänurmella Vaskiolle menevän tien varrella. Komea ilmestys,enkä ole ennen luonnossa nähnyt näiden 54:n vuoden aikana.

Äänestä
  • Minäkään ilvestä koskaan livenä nähnyt. Varmaan se hieno näky on. Eilen pongasin kyyn. Pelkäsi ja karkuun lähti kun tajusi jonkun liikkuvan. Saisivat vaan tajuta jo edempää, että joku tulee sillä ihan hyvin voi astua sellaisen päälle ja sittenhän se yrittää purra.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pongari kirjoitti:

Pongasin päättömän jäniksen.


http://www.kuvaboxi.fi/julkinen/28t9e hessu-esimerkki
kansio.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu