2 upeaa Naista

kilpertti

Just äsken loppu ts:ssä sarja "Matkalaukkukostaja".

Makuasioista ei voi kinastella, mutta sanoisin että siinä oli kaksi tosi naisellista naista; Leena Meriläinen ja Mira Kivelä.

Jos saisin valita 100 miss maailma kisan viimeaikaista finalistia tai nuo kaksi, niin ei olisi mitään vaikeutta valita. Kyllä yksi NAINEN aina 50 anorektista luuviulua vastaa.

3

1546

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Johnny Knoxville

      Mun mielestä toi Lena Meriläinen on ihan uskomattoman lumoavan näköinen, vaikkakaan ei ihan nuori.. Niissä parissa ekassa jaksossa kun vielä kuvailtiin sitä tisisiltään pööpöilemässä suihkussa ja sen jälkeen niin kyllä oli muuten kroppakin pikkusen hyvässä kondiksessa tytöllä!!

    • Handmade

      Kävikö käsi? Lenskö mälli?

    • dcp

      Onko kukaan kaapannut kuvia tai videopätkiä ko. sarjan kohtauksista ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      109
      7197
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      96
      5225
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      116
      3486
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      33
      3392
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2524
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1856
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1491
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      341
      1451
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1346
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      1114
    Aihe