3210 vaihtoon!

Vaihdan 3210 kännykkäni sun upo-uuteen 3510i-kännyyn.jos sopii kirjoittele.
4238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitäs vikaa 3210:ssä muka on?!Mulla on ollu tää sama malli jo about 3 vuotta,enkä aio vaihtaa vielä;)Mulle on pääasia,että kännykällä voi soittaa/puhua ja textailla ja ettei heti hajoo,jos putoo vaikka lattialle,niinkuin nää uudemman malliset kännykät näkyy olevan aika heikkoja..Mä en usko,että kovinkaan moni vois suostua vaihtamaan jotain noin vanhaa kännyä upouuteen 3510:in,mutta toivoahan sä voit..

Äänestä
  • Saatat olla oikeassa mutta 3210-kännykästä kun soitaa jollekkin siin kuuluu niin huonosti se ääni ja kuvakin on huono siis väri.3510i kännykän kuva on loistava ja siinä on hyvä ääni jos soittaa.


    Että silleen!

    Äänestä

  • J-box kirjoitti:

    Saatat olla oikeassa mutta 3210-kännykästä kun soitaa jollekkin siin kuuluu niin huonosti se ääni ja kuvakin on huono siis väri.3510i kännykän kuva on loistava ja siinä on hyvä ääni jos soittaa.


    Että silleen!

    Oon kyllä itekin sen huomannu,et välillä kuuluu aika huonosti,mut kuorien värissä mulla ei ole mitään vikaa,kun ostin jo sillon heti kännykän saatua semmoset lilan väriset kuoret,jotka on muuten myös tosi kestävät!

    Äänestä

Edes MÄ en ole noin tyhmä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J-box kirjoitti:

Vaihdan 3210 kännykkäni sun upo-uuteen 3510i-kännyyn.jos sopii kirjoittele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu