Hei.
Näkisitkö minulle miehenpuolikasta elämääni?
jos näet minulle.Millainen hän on,jos tuntomerkkejäkin sais.Ja milloinkohan astuu elämääni?
Kesäiset tuulahdukset lapista sinulle.
Näkisitkö minulle miehenpuolikasta elämääni?
jos näet minulle.Millainen hän on,jos tuntomerkkejäkin sais.Ja milloinkohan astuu elämääni?
Kesäiset tuulahdukset lapista sinulle.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Onhan noita mukavia miehiä paljonkin, van juoppoa älä ota, niistä on vain vaivaa.
Ruskeasilmäinen ja aika tumma olisi tämä yksi, vähän vaaleampi mutta kovin ruskettunut toinen. Tuossa on myös hiljaisen oloinen mies, aika lihava kyllä, mutta mukava ja hyvä keskustelija, vaaleanpuoleinen.
Näitä tulee vastaan jo kevään kuluessa ja kesällä lisää. Pane naisellinen viehätysvoimasi loistamaan, niin pyytäjiä on pian liiaksikin asti.
Jo kovin iäkkäänä ihmisenä aina ehdotan, että seurusteltaisiin pitkään ja kunnolla ennen kuin ryhdytään intiimimpään kanssakäyhmiseen. Se on sama kuin luonnossakin, että pitkät soidinmenot tarvitaan ennen pariutumista ja yhteisen pesän rakentamista. Tämän on pitkä elämänkokemus osoittanut, vain harvoin syntyy kestäviä suhteita siten, että jo samana iltana tai vain muutaman viikon tapailun jälkeen mennään yhteisen vällyn alle.