spr kontti

jos joku tietää sen spr:n kontin siel on paska työskennellä, huono paikka kun on paljo parempiikii, mun on vaan nyt pakko jostain syystä olla siel kun en pääse pois, prkl!!! mitä mieltä ootte siitä paikasta?!
122037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

että sinä olet täysi ääliö

Äänestä
  • ootkö ääliö sit ite siellä paskapaikassa??!

    Äänestä

  • lepra kirjoitti:

    ootkö ääliö sit ite siellä paskapaikassa??!

    on huijari pulju.Mutta pitäähän alkomaholisteilla olla jonkinlainen työpaikka vaikka sitten,sillä muutaman euron päivällä.Ja tosiaan, hörhö paikka se on.

    Äänestä

  • koko kontti kirjoitti:

    on huijari pulju.Mutta pitäähän alkomaholisteilla olla jonkinlainen työpaikka vaikka sitten,sillä muutaman euron päivällä.Ja tosiaan, hörhö paikka se on.

    ois pitänyt sanoa, että en halua olla siellä kun etsittiin työharjoittelupaikkaa. vittu minkä mä tein, keskiviikkona jään kotiin kun tänä ja huomenna tiistaina on ryhmäpäivä

    Äänestä

että paikka on numero yksi mitä tulee työttömien hyväksikäyttöön ja 8eken harjoittelijoiden kanssa puljaamiseen,jaa että et pääse pois?sekun kävelet ja sanot että tehkööt orjatyöt ne ketkä keksivätkin moiset,lähden tästä suvisaimaalle moikka.

Äänestä

tekis ellei juuri pitkäaikais työttömät,alkoholisoituneet,narkomaanit jne..syrjäytyneet..jollai tavalla se homma on vain saatava toimimaan..mutta karenssihan ei ole pitkäaikainen jos työt ei innosta.

Äänestä
  • denson näköistä köörii haahuilemassa siellä tänään punasenristinliivit päällä.

    Äänestä

Olisit vaan tyytyväinen, kun olet työpaikan saannut. Ja hyvän asian puolesta siellä toimitaan. Niin siististi kaikki esillä. Ehkä kuulut heihin, joita ei minkäänlainen työn teko kiinnosta.

Äänestä

niihin

Äänestä
  • Hommatkaa helvetti ammatti ja lukekaa niin paljon et palkka on tyydyttävä.Tosin sen eteen joutuu tekee töitä ;)

    Äänestä

Lprannan siistein. Erittele se "hörhöys" vai onko se omien korvien välissä? Jollekinhan ei sovi mikään sitovuus, siis esim. työnteko.

Äänestä

ku valitatte että siellä on töissä alkkiksia ym ni oisko sitte parempi jos niillä ei olsi töitä ja kävis ryyppäämässä teidän pihalla ja kusemassa rappukäytäviinne häh

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hörhöpaikka kirjoitti:

jos joku tietää sen spr:n kontin siel on paska työskennellä, huono paikka kun on paljo parempiikii, mun on vaan nyt pakko jostain syystä olla siel kun en pääse pois, prkl!!! mitä mieltä ootte siitä paikasta?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu