Tajuatko, että en minäkään sitten. En kirjoita vain ja ainoastaan siksi, että täällä ei näy mitään sinulta. Niin makaa kuin petaa.
Miksi et kirjoita
enää?!
101164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
huippu!!!!!!! :D
miehelle vai naiselle?
Kyllä minäkin kirjoittelen " joskus", mutta
silti en tajua?
..saattais kohdistua mulle, tavan tollukalle, ymmärrystä vailla olevalle. Väännäppä ihan oikeesti rautalangasta mitä haluat näillä viesteillä kertoa mulle. Olenko mielestäsi täys PASKA, IDIOOTTI,josta nyt vaan on niin kiva heittää herjaa. Kerroppa se! Melkein blondi kun oon...niin en ymmärrä.
sen verran tiukalla tuo pipo, että mitäs jos itsekin jättäisit välillä väliin. Täällä oli yks ilta joku numerokin, josta saattas saada apua.
Se tiukka pipo on jo otettu pois päästä! Jopas tuntuu paremmalta! ehheh. Toi oli nyt vaan tyhmä tunteenpurkaus,sorry! Huono päivä ollut,,nousin väärällä jalalla...heh hehe. Anteeeeks vielä kerran..
Kirjoitanhan minä, minkä töiltäni ehdin.
sulle mitään sanottavaa.
aina joskus, ookkos sää sitte vastannu?
et tiedä,sekös harmittaa?