bodystep, bodycombact???missäpäin oulua??

missäs päin oulua olisi mahdollista käydä stepissä tai compactissa, bodypump ei jotenki jaksa innostaa. Pitäisi saada tehokkaasti kiloja pois, ja joskus tullut noita harrastettua. Onko keskusta-heikkilänkangas välillä mitään kivaa paikkaa?
5599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

naputi naputi google!

Äänestä
  • SAmalla,SEnkin pelle,Vai pumppia vielä.

    Äänestä

Oulun Naisvoimistelijat eli ONV järkkää ainaki combat juttuja. Itekkin aattelin sinne kesällä mennä :)

Äänestä

Liikuntakeskus Hukassa voi harrastaa noita molempia paljon muita mukavia lajeja!

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läskit pois :) kirjoitti:

missäs päin oulua olisi mahdollista käydä stepissä tai compactissa, bodypump ei jotenki jaksa innostaa. Pitäisi saada tehokkaasti kiloja pois, ja joskus tullut noita harrastettua. Onko keskusta-heikkilänkangas välillä mitään kivaa paikkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu