Seksikkäin biisi

No niin... Seksikkäin biisi? Ei musiikkivideo vaan kappale yleensä??
6494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

seksikkäin,,siis Juicen "Saimaan aallot".

Äänestä

  • tässäfhh kirjoitti:

    Kaise tämä on..

    http://www.youtube.com/watch?v=XXmlJQN5Pm8
    Chris Isaakia

    videokisa,daisareilla ei oo merkitystä.Kyllä ihan kärkipäähän menee tää "Je t'aime moi non plus" Siis piisinä ! Oli jokapuolella aikoinaan pannassa,kun huhuttiin että se on osittain aidossa tilanteessa nauhoitettu...no ei tietenkään ollut,mut sexy se vaan on...älkää videota kattoko,pankaa silmät kii. ;D

    Nimimerkki : Ehdotin tätä jo.

    Äänestä

Marc Anthonyn when i dream at night

Äänestä

Tiina Pitkäsen biisi "Yksinäisin tyttö kaupungin"
tai sitten "Juulia".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


subw kirjoitti:

No niin... Seksikkäin biisi? Ei musiikkivideo vaan kappale yleensä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu