Jarin sana-kirjan mukaisesti listasin asioita jarimaisesti ja jarista
uusi levy: iso pettymys, ei hitin poikasta
veijari: Jari ehdottomasti
homo: 70-luvulla vielä tautiluokituksessa mukana,ei vähennä faniuttani, mutta en halua ajatella asiaa,koska se iljettää ja yököttää
loma:omaa aikaa,aurinkorannikkoa ystäviä, fanit kauas!
raha: tärkeä erittäin tärkeä asia
muuntautumiskyky: Ei saa muuttua, varma ja muuttumattomuus takaavat tasaisen leivän
24-palsta: utelias, seurata öisin
tulevaisuus: vakaa talous,ystävät
Jarin uusin
kappale kauneinta Suomea
3
499
Vastaukset
- h i t t e j ä
kyllä uusimmalta löytyy ihan ässäbiisejä myös. Minäpä sanon että se kestävin on "Myönnän".
- HYVÄ JARI
HYVÄ JARI, HYVÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!!!!!!!!!!!!!
- surraan täälläkin
5 v odoteltiin...ja tätä...konserttikiertueella karisma mukana, levyä kotona puhki kuunneltuna ei voi antaa kouluarvosainoilla (4-10) 4 ...hyvä yritys. Fanius ei lopu odotan vain innolla sitä uutta materiaalia ja toivon ettei taas yhtä kauaa mee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083