laser tulosteessa valkoiset raidat kulkusuunnassa

Tulosteeseen tulee valkoisia raittoja olen tutkinut väritelan siihen ei ole tarttunut jokapaikkaan jauhetta. Mikähän mahtaa olla vikana? Onko viisaampia jotka voisivat auttaa? Kyseessä lasertulostin. Kiitos etukäteen
2725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toimii vielä hetken kun ravistelee kasettia pituussuunnassa jauheen tasaamiseksi.

Äänestä
  • Jahekasetti on täysi vaidettu juuri. Eikä rummussa ole vikaa! kokeitu vaihtaa toinen yksikkökin. Siis värikasetti ja rumpuyksikkö ovat erikseen vaihdettavissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmono kirjoitti:

Tulosteeseen tulee valkoisia raittoja olen tutkinut väritelan siihen ei ole tarttunut jokapaikkaan jauhetta. Mikähän mahtaa olla vikana? Onko viisaampia jotka voisivat auttaa? Kyseessä lasertulostin. Kiitos etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu