Voi kun

otettaisiin joskus uusiksi. Sun lähelläsi oli hyvä olla.
5984
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

rouva hyvä vaihdoit työpaikkaa.
Monta vuotta tehtiin yhteistyötä

Äänestä

ihan koska tahansa

Äänestä

Niin.. se oli niin kovin mukava hetki.Melkein sydän pysähtyi.
Sitä odotellessa, Pidä Huolta.

Äänestä
  • uusiksi? Suukkoja!

    Äänestä

  • milloin otetaan kirjoitti:

    uusiksi? Suukkoja!

    nää meidän aikatulut taitaa olla aikamoisen hankalat.. mutta jos oikein kovin jotain tahtoo, nin aikaa järjestyy eikä välimatkakaan oo ku numeroita... mutta ehkäpä sinä kuitenkin nyt astut sen seuraavan askeleen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se tanssi kirjoitti:

otettaisiin joskus uusiksi. Sun lähelläsi oli hyvä olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu