apua mitä teen slovakialla mahdollisuus jäädä lohkon viimeiseksi ! jos näin käy niin puristelen finnejä suruuni.
Vastaukset 4
- kuin Kanada
Jos Slovakia jää lohkon viimeiseksi, niin silloin Norja on voittanut Saksan, ja se tarkoittaa sitä, että Suomi on saletisti jatkolohkon kolmas, ja USA tulee vastaan.
Paras vaihtoehto Suomen kannalta...USA tulee väkisinkin Suomea vastaan seuraavassa vaiheessa. 7. Peli on kumminkin se tärkein peli ja siitä eteenpäin olevat. Turhaa spekuloida eteenpäin tässä vaiheessa.
- taho kertoo....
arilate kirjoitti:
..USA tulee väkisinkin Suomea vastaan seuraavassa vaiheessa. 7. Peli on kumminkin se tärkein peli ja siitä eteenpäin olevat. Turhaa spekuloida eteenpäin tässä vaiheessa.
että se oli HIFKn brändimies Stadinpukki!
- U-T
OIKEAN TUNTEE CAPSLOCK-VAMMASTA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51165
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1621008Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216803- 63738
- 65730
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21628Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?135626Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66589Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32568- 34537
- 55528
- 50504
- 47495
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40473Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?98466Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40463- 30463
- 37458
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18440