Näkyy olevan Saabini huippunopeus (9000 2.0T)
Mittari oli pohjassa Gps- laitteen mukaan tuo 247km/h.
Aikamoista haipakkaa Suomen tiellä:)
Auto liki vakio, lastu ja paineet 1.5baria jotka myös PYSYY! Itse säädetty apc.
Oisi noilla apc ohjeiden antajilla pikkasen opittavaa:)
247km/h
8
2433
Vastaukset
- 9-5: 170@240 & Aero 250
millainen se mittaristo olikaan? Vika lukema 240 vai 250 ja eikös se mene siitä ylikin, vai miten se pohjas oli?
- joo
jooko
- Liki
1.5 baaria??
- jee
jeeko
- Keke (bmw)
Kovaa menee ysitonninen, täytyy myöntää! Mikä on auton "alkuperäinen" huippunopeus? Oliko vielä hyvä ajaa tommosessa nopeudessa? Onhan se kyllä iso aito. Kun on noin kovat huiput niin varmaan kiihtyykin kivasti. Onko mitään arviota miten ottaa sataseen, varmaan 7-7,5 aikoihin...?
- Ajelija
joo eli tehdas lupaa vaan yli 220;) Ajettavuus ei ole enään mikään paras mahdollinen pitäisi olla jäykempi alusta.
sataseen en oikein uskalla kiihdyttää saattaa laatikko ottaa itseensä tehdas lupaa noin 8.5 sekuntia.
- 2,3t 9k
Ei sulla olis mitään ohjeita tohon apc-modaukseen??mulla olis 91- 2,3t S 9000 mahtaakohan siinä olla yhtään samanlainen apc-boxi???mitä muute saban oma mittari tossa vauhdissa näytti??Itse olen koittanut niin kyllä se mittarin mukaan 245km/h ottaa..
- Ajelija
joo näytti 250 ehkä karvan yli. Mitä modaukseen tulee niin itellä on jakajalla, tuo di on hankalampi ei riitä mun napsut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h52732Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062571Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv92259Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441865- 321443
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141433- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011144Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201053Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938